Dezinfekce

Dezinfekce
07.04.2020
Hromadný nákup

Hromadný nákup dezinfekce do společných prostor domů

Vážené předsedkyně a předsedové samospráv družstevních domů,

v rámci doporučované dezinfekce společných prostor (zábradlí, kliky, madla, zvonky, tlačítka, apod.) Vás informujeme, že Stavební bytové družstvo Vsetín zabezpečilo hromadný nákup této dezinfekce. Láhve o objemu 1,5 l jsou dispozici pro ty domy a vchody, kde úklid společných prostor neprovádí úklidová služba (ta to řeší v rámci úklidových služeb pro dům). 

Pokud si tedy ve Vašem vchodě úklid zajišťujete sami, potom si můžete dezinfekční prostředek vyzvednout ve správní budově na adrese Štěpánská 967. A to od pondělí  6. dubna 2020 každý pracovní den (mimo pátky) vždy v době mezi 8,00 hod a 10,00 hod. Dezinfekce bude vydávat pan Jaroslav Filák, správce budov – vstup garážovými vraty z boku správní budovy. Převzetí bude na základě podpisu, který bude sloužit jako podklad pro zaúčtování nákladů pro jednotlivý dům či vchod. Z hygienických důvodů si přineste k podpisu vlastní propisku.

Znovu zdůrazňuji, že to se týká pouze těch vchodů, kde úklid neprovádí úklidová služba. Pokud máte ale i z těchto vchodů zájem o „vlastní“ dezinfekční prostředek, rovněž můžete si pro něj přijít a bude zaúčtován do nákladů Vašeho vchodu. 

V případě delšího trvání těchto opatření, jsme schopni zajistit další dodávku těchto prostředků.

 

Vsetín dne 06. 04. 2020

Ing. Miroslava Vaculíková, MBA

ředitelka

frame-scrollup